CAD Kuchnie Standard 6.4 z modułem płytek ceramicznych

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 5 596,50 zł 5596.50
Cena netto: 4 550,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: CK64STDPLMPC
Pin It

Opis

Pakiet CAD Kuchnie Standard z modułem płytek ceramicznych - jest kompleksowym rozwiązaniem do projektowania i wizualizacji dowolnych wnętrz. W nowej wersji standardowo wyposażony w bazy wnętrz dotychczas zarezerwowane dla program w wersji CAD Kuchnie Max.
Do niewątpliwych zalet systemu należy zaliczyć interakcyjność procesu projektowego i modułowość systemu: bazy AGD, moduł projektowania płytek.
W programie można zaprojektować każdą, nawet najbardziej wymyślną kuchnię. Prowadząc projektanta poprzez czytelne etapy prac od kreatora i edytora ścian, na automatycznym generatorze dokumentacji kończąc. System jest wręcz niezastąpiony w trudnym temacie projektowania kuchni. Przystępna cena, nieograniczone możliwości projektowe i pełna obsługa serwisowa programu (pakiety serwisowo-aktualizacyjne oraz pomoc techniczna) sprawiły, iż opinia najlepszego i najpopularniejszego programu do projektowania i wyceny kuchni jest w pełni zasłużona.

 

Opis funkcji programu CAD Kuchnie Standard z modułem płytek ceramicznych:

 

CAD Kuchnie - okno menedżera projektówCAD Kuchnie - menadżer projektów

Szczegółowy opis i podgląd wykonanych projektów. Szybkie wyszukiwanie projektów przez zastosowanie zaawansowanej wyszukiwarki. Zastosowanie filtrów w wyszukiwaniu.
Opcja odzyskiwanie - możliwość szybkiego przywrócenia utraconego lub zepsutego pliku projektu.

CAD Kuchnie - wybór bazy danych do projektowania zabudowy kuchnnej.CAD Kuchnie - wybór bazy

Program umożliwia wybór bazy danych szafek kuchennych w oparciu o które będziemy projektowali pomieszczenie.
Mamy wpływ na rodzaj frontów, ich kolorystykę, kolory korpusów, uchwyty, profile listew górnych, dolnych i przyściennych, rodzaje i kolory blatów itp.
Podstawową bazą szafek kuchennych dostępną standardowo w programie jest baza uniwersalna 2009
Program umożliwia pracę z bazami producenckimi takich firm jak: np. BRW, FORTE, ATLAS, WFM, Mebel RUST, DRE i inni

CAD Kuchnie - kreator i edytor ścianCAD Kuchnie - kreator pomieszczenia

Krator ścian - wystarczy podać wymiary i pomieszczenie gotowe - bardzo prosto i wygodnie

CAD Kuchnie - edytor pomieszczenia

Za pomocą edytora ścian możemy modyfikować kształt pomieszzcenia, dodać ściany działowe, okna i drzwi

CAD Kuchnie - rysowanie ścian

 

cad kuchnie rysowanie scian CAD Kuchnie - skosy CAD Kuchnie -
okna i drzwi


Rysowanie ścian dowolnych po ścieżce o różnych grubościach i wysokościach. Możliwość rysowania i edycji ścian w wygodnym i prostym edytorze ścian, otwieranym w osobnym oknie edycyjnym.
Rysowanie i edycja skosów ścian (poddasza). Rysowanie, edycja i możliwość wstawiania okien i otworów w skosach ściany (np. poddaszach)
Rysowanie i parametryczna edycja otworów, wnęk, cokołów i występów w ścianach oraz ściankach działowych.
Wstawiane elementów infrastruktury pomieszczenia (kratek wentylacyjnych, przyłączy gazu, wody, itp).

CAD Kuchnie - wstawianie i edycja szafek

 

CAD Kuchnie - szafki CAD Kuchnie- szafki CAD Kuchnie -
szafkiMożliwość wstawiania dowolnych szafek użytkownika wykonanych w edytorze szafek, zaawansowane opcje wyszukiwania szafki (wymiar, symbol, rodzaj). Możliwość stworzenia katalogu szafek podstawowych użytkownika, realistyczny podgląd zestawu, przełącznik podglądów szafek. Wstawianie szafek w oparciu o istniejącą szafkę (dostawianie w lewo i w prawo) oraz przez wskazanie narożnika ściany;
Możliwość predefiniowania sprzętu AGD już podczas wstawiania szafek, w których taki sprzęt jest przewidziany (szafka z taką definicją zostaje wstawiona z konkretnym sprzętem AGD, np.: piekarnikiem lub zlewozmywakiem; definicja jest pamiętana w następnych projektach). Okno wstawiania jest oknem modyfikowalnym - możliwość zmiany wymiarów okna dla potrzeb użytkownika; Dodanie niezależnego nowego okna szybkiej edycji szafek.

CAD Kuchnie - tworzenie i edycja blatów typowych.


Udoskonalona metoda autogeneracji (samorysowania) blatów na podstawie wstawionych wcześniej układu szafek.
Edytor blatów umożliwiający ich sprawną edycję (ścięcie, podcięcie, zaokrąglenie naroży, zmiana grubości, wydłużenie, fazowania krawędzi ( zaokrąglanie lub fazowanie dowolnego odcinka blatu ).
Wprowadzenie funkcji cięcia i łączenia blatów typowych.
Rysowanie półek pionowych i poziomych, paneli oświetleniowych oraz ich edycja;
Zastosowanie nowych (inteligentnych) algorytmów ponownej autogeneracji blatów pozostawiającej blaty już edytowane;
Funkcja autogeneracji doklejki. Automatyczne wycięcia w blatach pod zlewozmywaki i inne sprzęty AGD.

CAD Kuchnie - blaty CAD Kuchnie - blaty CAD Kuchnie - blaty
CAD Kuchnie - blaty CAD Kuchnie - blaty CAD Kuchnie - blaty

 

CAD Kuchnie - blaty dowolne (nietypowe)


Tworzenie blatów dowolnych, paneli oświetleniowych i półek w oparciu o wcześniej narysowaną ścieżkę lub zbiór kształtów ograniczonych wspólnym wewnętrznym obszarem.
Możliwość fazowania i zaokrąglania krawędzi blatów, paneli i półek o dowolny wymiar.Funkcja wyboru kierunku usłojenia blatu oraz wprowadzenie edycji blatu nietypowego.

CAD Kuchnie - blaty CAD Kuchnie - blaty CAD Kuchnie - blaty

 

CAD Kuchnie - rysowanie słupów i ścianek działowych

 

CAD Kuchnie - blaty CAD Kuchnie - blaty CAD Kuchnie - blaty


Parametryczne tworzenie słupów i ścianek o różnych kształtach (okrągłych, trójkątnych, kwadratowych, prostokątnych i sześciokątnych).
Tworzenie i edycja łuków i ścianek łukowych o określonym promieniu, grubości oraz gęstości podziału łuku.
Elementy 3D tworzone w ten sposób mogą zostać wyceniane w projekcie jako oddzielna pozycja.

CAD Kuchnie - elementy wyposażenia AGD. Bazy producentów AGD.


W programie CAD Kuchnie występuje baza modeli 3D sprzętu AGD takich producentów jak: Amica, Ariston, Astracast, Bosch, Faber, Franke, Falmec, Nardi, Smeb, Siemens, Teka, Whirpool i inni; Bazy AGD są poszeregowane w specjalnym oknie AGD, łatwe do przeszukiwania w/g producenta , rodzaju czy modelu sprzętu AGD. Baza zawiera perfekcyjnie wykonane modele 3D sprzętu oraz ich szczegółowe opisy i schematy montażowe. Większość baz producentów AGD jest systematycznie aktualizowana i posiada aktualne ceny detaliczne zakupu.
Aktualizowanie Baz AGD dokonuje się automatycznie za pomocą Aktualizatora Internetowego.

CAD Kuchnie - AGD CAD Kuchnie - AGD CAD Kuchnie - AGD

 

CAD Kuchnie - listwy górne, dolne i przyścienne oraz o dowolnych profilach.

 

CAD Kuchnie - listwy    


Autogeneracja listew górnych, dolnych i przyściennych w oparciu o już wstawione szafki, blaty i panele oświetleniowe .Automatyczna aktualizacja przy ponownej generacji; Każdy z elementów generowanych jest w łatwy sposób edytowalny;
Funkcja rysowania profili listew użytkownika i dodawania ich do bazy.(listwy górne, dolne, przyścienne, cokoły, doklejki, relingi, cokoły aluminiowe, profile użytkownika)
Możiwość odwrócenia sposobu rysowania listew - domyślnie profil pojawia się z prawej strony. Zastosowanie funkcji autogeneracji doklejki do blatów w oparciu o wstawione lub narysowane blaty.

CAD Kuchnie - menedżer warstw


Panel zarządzający widocznością wszystkich warstw projektu (frontów, korpusów, cokołów, listew, ścian, opisów, itp). Podczas prac projektowych można dynamicznie wyłączać lub załączać określone warstwy projektu. Uruchamianie edycji elementu po dwukrotnym kliknięciu na jego powierzchnię należącą do niego - nie trzeba klikać na krawędź elementu.Polecenie "pp" łączy linie i polilinie stykające się końcami i tworzy automatycznie ścieżkę.

CAD Kuchnie - wymiana gotowych zestawów szafek kuchennych.

 

CAD Kuchnie - wymiana zestawów CAD Kuchnie
- wymiana zestawów CAD Kuchnie
- wymiana zestawów


Funkcja wymiany rodzaju i koloru frontów, uchwytów, koloru blatów, korpusów i cokołów, koloru doklejek, profili i koloru listew dolnych, górnych i przyblatowych.
Możliwość ustalenia domyślnej kolorystyki dla wybranego zestawu. Wymiana zestawów aktualizuje również wycenę projektu

CAD Kuchnie - wycena projektu kuchni

 

CAD Kuchnie - wycena CAD Kuchnie - wycena CAD Kuchnie - wycena

Kompleksowa i szczegółowa wycena i zestawienie wszystkich elementów składająca się na projekt kuchni. Drukowanie raportu wyceny, możliwość edycji pozycji wyceny,zmian cen, dodawanie własnych elementów i opisów, funkcje upustów i marż, przelicznik walutowy, zapisyanie raportu w postaci pliku *.xls, możliwość zapisania kilku wycen, specyficzne raporty wycen producentów itp.

CAD Kuchnie - edytor cennika


Wbudowany w program łatwy w obsłudze edytor cennika. Umożliwia dostosowanie cen elementów (szafk, listew, blatow, itp.) projektowanej kuchni do potrzeb użytkownika.

CAD Kuchnie - interakcyjna wizualizacja 3D

 

CAD Kuchnie - render CAD Kuchnie - render CAD Kuchnie - render

Modyfikowane okno wizualizacyjne z udoskonaloną funkcjonalnością i nowymi możliwościami interakcyjnymi; Przyspieszona i zoptymalizowana praca modułu wizualizacyjnego. Zastosowanie metody "przeciągnij i upuść" przy nakładaniu tekstur. Możliwość pracy w kładach ścian. Zaawansowane okno ustalania właściwości elementu - faktur takich, jak: skala, kąt obrotu, refleks, odbicie z rozmazaniem, efekt lustra w lustrze, przezroczystość, itp... Natychmiastowa wizualizacja sceny (światła, cienie, refleksy i połyski) w opcji czterech definiowanych poziomów dokładności wizualizowanej sceny. Możliwość użycia światła słonecznego zewnętrznego oraz światła liniowego (świetlówki).Wprowadzenie edycji stożka świecenia światła i zasięgu świecenia. Możliwość cofnięcia i ponowienia wprowadzonych zmian w wizualizacji (UNDO, REDO).

CAD Kuchnie - światła wewnętrzne i światło słoneczne

 

CAD Kuchnie - render CAD Kuchnie - render CAD Kuchnie - render

 

CAD Kuchnie - moduł Projektowania Płytek Ceramicznych

 

CAD Kuchnie - plytki CAD Kuchnie - plytki CAD Kuchnie - plytki


Moduł Projektowania Płytek Ceramicznych umożliwia wykonanie aranżacji ułożenia płytek ceramicznych wraz z dekoracjami i insertami.
Informacje nt. dostępnych baz płytek ceramicznych znajdziesz tutaj ...

CAD Kuchnie - dokumentacja projektu

 

CAD Kuchnie - dokumentacja CAD Kuchnie -
dokumentacja CAD Kuchnie -
dokumentacja


Moduł tworzący całość dokumentacji technicznej: rzuty, widoki, rzuty blatów, zestawienia itp.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl