TurboCAD Professional 2016PL

8766896.jpg
  • nowość
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 6 752,70 zł 6752.70
Cena netto: 5 490,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: TCPRO
Pin It

Opis

TurboCAD Professional 2016 PL - kompleksowy system komputerowego wspomagania projektowania
 
Kompleksowy program do komputerowego wspomagania projektowania płaskiego i przestrzennego.
Cechami charakterystycznymi programu TurboCAD® Professional 2016 PL są moc, precyzja i wydajność.
Zintegrowane z rysowaniem 2D modelowanie bryłowe i powierzchniowe 3D, fotorealistyczny rendering pozwalający osiągnąć niebywałą wydajność projektową i przekonywujący rezultat wizualny.
TurboCAD Professional 2016 PL jest programem przeznaczonym dla indywidualnych projektantów i małych biur projektowych, choć może być z powodzeniem wykorzystywany w wieloosobowych zespołach projektowych.
TurboCAD Professional 2016 PL jest jednocześnie łatwy w nauce - działa w znanym środowisku Windows. Znakomita cena, wydajność i efekty pracy, które potwierdzają zarówno użytkownicy jak i specjaliści systemów CAD predysponuje TurboCAD  Professional 2016 PL jako lidera w tej grupie cenowej.

TurboCAD  Professional 2016 PL zawiera:
 
- ponad 250 narzędzi do projektowania i edycji 2D/3D
- możliwość stosowania kilku jednostek i liczb wymiarowych
- w pełni dostosowywany interfejs użytkownika
- menu podręczne
- polecenie: kopiuj/odbij/przekształć
- wyświetlanie przecięcia płaszczyzny pracy
- definiowanie dowolnych rzutni
- praca w kilku obszarach rysunku

Silnik modelowania bryłowego ACIS® 

Szybkość i dokładność tworzenia modeli 3D zapewnia silnik modelowania bryłowego ACIS  firmy Spatial Technology. Tworzenie skomplikowanych kształtów 3D możliwe jest dzięki poleceniom wytłoczenia i wyciągania istniejących, prostych profili 2D. W trybie edycji 3D można obiekty bryłowe przecinać, znajdować przekroje i wykorzystywać polecenia operacji boolowskich. Możliwe jest szybkie tworzenie złożonych kształtów przy pomocy specjalnych narzędzi i innych poleceń odkształcania ścianek modelu bryłowego.

Prezentacja

Zbadaj nowe możliwości renderingu i fotograficznej, realistycznej wizualizacji - uzyskasz najwyższej jakości obrazy wektorowe do zamieszczenia także w sieci www, wydruku i dokumentacji. Masz dostęp do ogromnej listy stylów pędzla. Właściwości kreskowania (malowania) określane są w Edytorze. Możesz w nim m.in. osadzać fotografie i inne elementy graficzne tak aby bezpośrednio znalazły się w projekcie. Wykorzystaj wypełnienie gradientowe aby uzyskać efekt zmiany tonacji od jasnej do ciemnej promieniowo, liniowo, w kształcie rombu lub wzdłuż określonej ścieżki. Wybierz spośród kilku dostępnych typów oświetlenia rysunku 3D aby uzyskać specjalne efekty! Zdefiniuj parametry światła i cienia kilku realistycznych źródeł światła, włączając światło otoczenia, oświetlenie punktowe i kierunkowe i inne efekty świetlne i obejrzyj model z dowolnego oddalenia i pod dowolnym kątem. Wybierz odpowiedni tryb renderingu aby uzyskać oczekiwany wygląd projektowanych obiektów. Do wyboru jest: tryb siatkowy (z wyświetleniem wszystkich linii, także tych które w rzeczywistych obiektach są niewidoczne), linie ukryte (wyświetlane są tylko linie widziane przez obserwatora), szkic renderingu (szybki podgląd),jakościowy rendering (końcowy rezultat np. do publikacji). Praca w 2D i 3D odbywa się bez opuszczania trybu renderingu.
 
Kompatybilność 

TurboCAD Professional 2016 PL jest kompatybilny z 28 najbardziej popularnymi formatami zapisu plików m.in.: DesignCAD DCW, AutoCAD® DWG/DXF, MicroStation® DGN, 3DS, IGES. Masz także możliwość publikacji swojego projektu w HTML oraz zapisu w pliku rastrowym w formacie JPG. Do programu dołączono także kompletne narzędzie dla programistów Software Development Kit oraz nowy Visual Basic® Macro Recorder.

Zalecane parametry sprzętowe:
  • processor Pentium i3,i5,i7 
  • pamięc operacyjna min 8 GB RAM
  • karta graficzna 3D Graphics accelerator card 
  • dysk twardy min 500 GB
  • napęd DVD
  • możliwie duży monitor

Chcesz zobaczyć jak działa program w wersji demo ?
Wypełnij poniższy formularz prześlemy Ci link do wersji 15 dniowej.


 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl